Yükleniyor
KURUMSAL

Faaliyetlerine 1992 yılında yeni açılımlarla sektöre farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla başlayan Mekanik Rulman, hedef kitle üzerinde olumlu izlenimi olan, kalıcı bir imaj yaratan, vermiş olduğu hizmet ile daima takdir toplayan, saygı duyulan bir firma olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Sektörde edindiği tecrübeyle hedeflerini büyüten firma 1998 yılında kurumsallaşma faaliyetlerini başlatmıştır. Bugün itibariyle Türkiye'nin genelinde ürün dağıtım ağını kurmuştur.

Sektördeki profesyonelliğini RBE markası ile üst düzeye çıkarmak için yoğun bir çalışma içine girmiştir. Dolayısıyla markalaşma çalışmalarına da hız veren Mekanik Rulman; amaç ve hedeflerine ulaşmak için kurumsallaşma, kurum kültürü ve kurum felsefesini oluşturma anlamında, yenilikçi kimliğiyle zamanın gereklerine uyum sağlamıştır. Firma kendi kabuğunu kırıp gelişmesinin önündeki engelleri ortadan kaldırmak üzere vizyonu ve misyonu olan markası RBE ile hedeflerini büyütmüştür.

Mekanik Rulman için iç ve dış tüm ilişkilerde dürüstlük önde gelen değerdir. Günü kurtarma değil de geleceğin hesaplarını yapan firma, müşterileri, çalışanları, içinde bulunduğu toplum ve ilişkide olduğu tüm kuruluşlar ile dürüst işbirlikleri sergilemektedir. Uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan firma, faaliyet alanıyla ilgili olarak üzerine düşen görevi zamanında ve en doğru şekilde tamamlamaktadır.

"gelişim için dönüşüm, dönüşüm için gelişim"

Mekanik Rulman, dış dünyadaki gelişmeleri-değişmeleri yakından takip etmektedir. Firma, zamanın getirdiklerini göz önüne alarak değişmesi gereken alışkanlıklarından kurtulup farklı anlayışlara açık olmayı ve faaliyet alanı ile ilgili olarak mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışmaktadır.

Faaliyet alanıyla ilgili kalite standartları belgelerine sahip Mekanik Rulman, takım çalışmasını benimsemektedir. Farklı bakış açılarını en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görür. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek sektöre yön veren bir kurum olarak çalışma alanıyla ilgili olarak akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir.